هر آنچه بایستی در مورد سرور مجازی نامحدود ایران بدانید

یکی ازبهترین و مناسب‌ترین سرویس برای کاربران در اینترنت جهت میزبانی و ارائه سرویس به مشتریان خود استفاده از سرور مجازی ترافیک نامحدود ایران می‌باشد.

سرور-مجازی-نامحدود-ایران
سرور-مجازی-نامحدود-ایران

VPS نامحدود ایران همان طور که از اسم سرویس معلوم است به صورت مجازی و مستقل می باشند.از لحاظ بررسی استفاده ی منابع به صورت مستقل از منابع و سورس های سرور نظیر CPU,RAM و هارد سرور استفاده می کنند.از جمله سرویس های محبوب با توجه به هارد را سرور مجازی ایران ssd می باشد.

شما بعنوان خریدار سرور مجازی ایران در مقابلتان نوع سرویس با سیستم عامل متفاوت قرار می گیرد، سرور مجازی نامحدود ویندوز ایران و همچنین با سیستم عامل لینوکسی.سرور مجازی یک سیستم عامل مجزا ویندوز و یا لینوکس برای سرویس‌دهی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که بسته به انتخاب شما به طور کاملا شخصی قابلیت پیکربندی داشته و می‌توانید کلیه موارد دلخواه خود را بدون محدودیت‌ سرویس‌های اشتراکی در آن پیاده سازی کنید.

 

فروش-سرور-مجازی-نامحدود-ایران
فروش-سرور-مجازی-نامحدود-ایران

سرور مجازی نامحدود ویندوز ایران

همانطور که از نام این سرویس معلوم است سیستم عامل سرور مجازی ویندوزی می باشد. این سیستم عامل به صورت حرفه ای، بروز شده و قدرتمند می باشد.شما بعنوان کاربر این قابلیت را خواهید داشت که دسترسی کاملی بروی سرور مجازی ایران خود داشته باشید در حقیقت شما دارای هیچ گونه محدودیتی نخواهید بود.

از جمله ویژگی های  سرور مجازی نامحدود ایران داشتن ترافیکی نامحدود و با سرعتی بالا و کیفیتی فوق العاده, با داشتن پورتهای قوی, بدون قطعی , با پشتیبانی 7*24 , و داشتن امکانات ارائه بصورتی سفارشی با منابعی دلخواه می باشند.

مواردی مهمی که به هنگام خرید بهترین سرور مجازی نامحدود دقت کنید

  • بی شک داشتن ترافیک نامحدود
  • اعتبار شرکت هاستینگ داشتن سرویس پشتیبانی برای VPS
  • داشتن پورتهای قدرتمند برای VPS
  • نداشتن مشکلاتی نظیر قعطی که برای کاربران دردسرساز می باشد.

 اما سرور مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟

حالا که با سرویس سرور مجازی ایرانی آشنا شدید به بررسی سرور مجازی می پردازیم تا در انتخاب یک سرور مجازی ویندوز و لینوکسی نامحدود خود به بهترین شکل ممکن بهره‌مند گردید.

در بسیاری از موارد کاربران اینترنت جهت ارائه یک سرویس وب سایت و یا یک وب سرور به سراغ یک هاست اشتراکی می‌روند که البته به دلیل هزینه‌های پایین‌تر آن کاملا مناسب و منطقی می‌باشد.

اما این کاربران محدودیت سرویس‌های اشتراکی را کمتر در نظر گرفته‌اند و یا با این محدودیت‌ها زیاد آشنا نیستند. سرویس‌های اشتراکی در میان کلیه شرکت‌های هاستینگ دارای محدودیت‌هایی هستند که بعضا ممکن است در زمان اوج کار سرویس و یا وب سایت خود با آن‌ها مواجه شوید. از جمله این محدودیت‌ها می‌توان به مصرف منابع سرور مانند RAM و CPU اشاره کرد.

خرید سرور مجازی چه زمانی بکار می آید؟

زمانی که در سرویس‌های اشتراکی به دلیل استفاده زیاد سرویس‌ها و وب سایت‌ها، این منابع به میزان یکسان و کم در اختیار هر سرویس قرار می‌گیرد خرید سرور مجازی به کار می آید.

خرید-سرور-مجازی
خرید-سرور-مجازی

مسلما این مورد هر چند برای بسیاری از مصرف کنندگان کافی می‌باشد اما تعداد زیاد دیگری از کاربران با این محدودیت قادر به ارائه سرویس به مشتریان خود در اوج مصرف و یا بازدید سایت خود نمی‌باشند شما ناچار به خرید VPS  می باشید.

دچار مشکل می‌شوند و به ناچار در زمان فعالیت وب سایت یا سرویس خود مجبور به تغییر میزبانی خود از خرید سرورهای اشتراکی به خرید سرور مجازی ویندوز و لینوکس می‌شوند.

به عنوان مثال از وب سرور مطلوب خود و یا نرم افزار ایمیل مورد نظر خود با نصب بر روی سیستم عامل آن بهره‌مند شوید.

این سرویس دارای کیفیت بهتری به لحاظ سرویس‌دهی می‌باشد و مسلما جهت بهره‌مندی از این ویژگی‌ها دارای هزینه بیشتری ‌می‌باشند.

هاست اشتراکی یا سرور مجازی نامحدود

بسیاری از سرویس‌ها در اینترنت امکان پیاده سازی بر روی هاست اشتراکی ندارند و باید برای سرویس‌دهی از سرور مجازی لینوکس ایران و ویندوز استفاده کنند.

به طور حتم نیازمند فعالیت یک مدیر سرور برای این سرویس هستید چرا که در سرور مجازی ویندوز و لینوکس علی رغم وجود کنترل پنل برای تسهیل امور کاری شما مورد نگهداری از سرویس هم مطرح می‌باشد که نیازمند صرف زمان و هزینه است.

هاست-اشتراکی
هاست-اشتراکی

عملکرد سرویس‌ها و وب سایت‌ها بر روی سرور مجازی نامحدود ایران به دلیل تخصیص منابع CPU‌ و RAM‌ مجزا بسیار حائز اهمیت می‌باشد و بهتر از هاست اشتراکی می باشد.

اما گاها به دلیل قیمت مناسب و کاربرد پرژه هاست اشتراکی برای شما مناسب می باشد که بنا به نیاز خود از هاست اشتراکی ویندوز و یا هاست اشتراکی لینوکسی را انتخاب می کنیم.

 سرور مجازی در موارد مختلفی مانند زیر کار آمد می باشد

  • وب سرور
  • ایمیل سرور
  • DNS‌سرور
  • سرور VOIP
  • سرور مجازی ویندوز یا لینوکسی

از طرفی حجم کاری این سرور شما را ملزم به استفاده از یک سرور مجازی می‌کند و نمی‌توان از سرویس اشتراکی برای آن بهره‌مند شد. سرور مجازی ویندوز و لینوکس بدون شک پرطرفدارترین سرویس دهنده در میان سرویس‌های ارائه شده توسط ارائه دهندگان میزبانی می باشد تا این لحظه با توضیحات ارائه شده به علت این مورد پی برده‌اید.

مسلما تمامی کاربران از میزبان اول خود انتظار پیاده‌سازی شخصی و دلخواه خود را دارند تا در ارائه سرویس‌های خود به مشتریان دچار مشکل و کمبودی نباشند.

البته در زمان انتخاب این سرویس باید سعی در بررسی نحوه عملکرد آن به صورت یک ماهه داشته باشید تا با مزایا و معایب سرویس ارائه شده آشنا شوید و پیش از پیاده‌سازی سرویس‌های فعال خود بر روی یک سرور جدید از قبل تست‌هایی مانند سرعت سرویس‌دهی، پهنای باند ارائه شده، فعال بودن سرویس در ساعات اوج مصرف سرویس شما و ……. را سنجیده تا به لحاظ هزینه و زمان متضرر نشوید.

در صورت انتخاب سرورهای لینوکس و ویندوز نکته کلیدی پشتیبانی آن سرویس می‌باشد به این دلیل که در بالاترین زمان مصرف سرویس شما امکان بروز هر اتفاقی برای سرور دور از انتظار نبوده و این اختلال نیازمند عملکرد سریع پشتیبانی سرویس شما می‌باشد.

پس با انتخاب درست از میزبان اول خود می‌توانید آسوده‌تر روی فعالیت دائمی سرویس خود حساب کنید.

با این توضیحات دانستید که سرور مجازی نامحدود ایران چیست و چه کاربردی دارد و چه فاکتورهای با اهمیتی را در انتخاب آن باید رعایت بفرمایید.

آیا خرید سرور اختصاصی مناسب من است؟

همان‌ طور که از نام سرور اختصاصی مشخص است به یک سرور شخصی که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد گفته می‌شود که به دو نوع مجازی و فیزیکی اشاره دارد.

سرور مجازی ویندوز و لینوکس به همان صورتی که پیش‌تر خدمت شما توضیح داده شد شناخته می‌شود یعنی یک سیستم عامل جهت پیاده سازی سرویس مورد نظر اما به هنگام  خرید سرور اختصاصی یا dedicated به سروری گفته می‌شود که خام است و براساس نیاز شما می‌توان بر روی آن یک مجازی ساز نصب کرد و بر روی آن سیستم عامل‌های دلخواه خود را مدیریت کنید.

خرید-سرور-اختصاصی
خرید-سرور-اختصاصی

در سطح بالاتری نسبت به سرور اختصاصی مجازی قرار می‌گیرد و از هزینه بالاتری هم نسب به سرور اختصاصی مجازی برخوردار است از جمله سرویس های قابل توجه سرور اختصاصی نامحدود ایران می باشد.

منظور از نرم افزارهای مجازی ساز سیستم عامل‌هایی مانند ESXi ، Hyperv ، OpenVZ و …….. می‌باشد که در یک مدیریت به خصوص سرورهای اختصاصی مجازی را می‌توانید ایجاد و آن ها را مدیریت کنید.

این نکته را خدمت شما عرض‌ می‌کنم که اگر قصد تهیه سرور اختصاصی از میزبان اول خود دارید در نظر داشته باشید که این شرکت‌ها بسته به نوع قرارداد شما امکان ارائه سرویس مدیریت سرور را هم برای شما فراهم می‌سازند و از این لحاظ نگرانی شما برای پیدا کردن فردی آشنا به مسائل مدیریت سرور و پیکربندی آن را مرتفع می‌سازند.

نکات طلایی در خصوص خرید vps

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *