نکات طلایی که به هنگام خرید vps ایران مورد توجه قرار نمی گیرند؟

در این مقاله سعی شده است در مورد موارد مختلف در خصوص خرید سرور مجازی ایران بحث گردد، با این حال تعاریفی که مورد بحث خواهد بود. در مورد سرور مجازی شما را در مورد نحوه ی انتخاب و المان ها و خصوصیات مورد نظر درباره ی خرید vps ایران راهنمایی خواهد کرد.

خرید-vps-ایران
خرید-vps-ایران

در این خصوص با توجه به اینکه گفته های بسیاری در سایت های مختلف در مورد سرور مجازی و خرید آن گفته شده سعی خواهد شد که ناگفته هایی در این خصوص خدمت شما ارائه گردد. امید است که با مطالعه ی این مقاله ناگفته های خرید سرور مجازی مورد استفاده ی خوانندگان قرار گیرد.با خرید سرور مجازی ایران بایستی بدانید در یکی از معتبرترین دیتاسنترهای داخل ایران سرویس شما هاست می شود.
از طرفی دیگر خرید وی پی اس ایرانی بدلیل داشتن پینگ تایم پایین برای وب سایت و سایر پروژه ها مناسب می باشد.برخی از افراد به دنبال خرید سرور مجازی ایران ارزان هستند ولی به شما این اطمینان را می دهیم با سرویس ارزان به زودی دچار مشکل خواهید شد که کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.برای آشنایی با قیمت vps شما می توانید از طریق لینک اقدام نمایید.

خرید سرور مجازی ایران ترافیک نامحدود

در خصوص ترافیک سرویس های vps بایستی یادآور شد که با توجه به بررسی موارد مختلف در نهایت به مورد ترافیک خواهیم رسید. برای انتخاب آن بایستی نوع سرویس دهی خود را که با خرید سرور مجازی ایران ترافیک نامحدود در نظر داریم انتخاب خواهیم کرد.

به هنگام خرید وی پی اس ایران نامحدود  ترافیک نامحدود زمانی انتخاب خواهد شد که ما آپلود و دانلود با حجم بسیار بالایی را داشته باشیم. برای مثال یک هاست دانلود یا یک سایت تماشای فیلم که روزانه ترافیک مصرافی آن ها به صدها گیگ می رسد که با وجود این مورد بایستی سرورهایی با ترافیک بالا نیاز تهیه کنند که نیازشان را برطرف سازد.

 6 ویژگی مهم که به هنگام خرید vps نامحدود مورد توجه قرار نمی گیرند

  1. داشتن کیفیت بالای سرورها
  2. بررسی پورت سرور ها
  3. نداشتن قطعی سرور ها
  4. ارائه ی پشتیبانی 7*24
  5. امکان سفارشی سازی و در خواست سرور مجازی با منابع متفاوت
  6. سرعت بالا

هر آنچه بایستی در مورد سرور مجازی نامحدود ایران بدانید

سرور مجازی ویندوز ایران با هارد  SSD

پلن سرور مجازی ویندوز ایران با به کارگیری از هارد و منابع (RAM,CPU) مناسب افرادی می باشد که به سرور هایی با سیستم عامل ویندوز نیاز دارند مناسب می باشد.بایستی بدانید این سرویس ها بر روی سرورهای قوی در معتبرترین دیتاسنترهای داخل میزبانی می شوند.

پلن vps داخل کشور دارای هارد پر سرعت SSD می باشد، از سوی دیگر امکان انتخاب نسخه ویندوز سرور در مراحل سفارش امکان پذیر می باشد.از جمله ویژگی های این سرویس امکان ارتقای سخت افزای از قبیل پهنای باند, رم, سی پیو و هارد می باشد.

SSD-VPS

ویژگی های سرور مجازی ایران

  • قابلیت کنترل vps توسط کاربر با توجه به دسترسی به روت دسکتاپ سرور مجازی می تواند تنظیمات سرور خود را سفارشی سازی کند
  • هزینه اقتصادی سرور مجازی در مقایسه با میزبانی اشتراکی منابع بیشتری در اختیار دارد و طبعا هزینه اش بیشتر است.در مقایسه با سرور اختصاصی هزینه ی کمتری دارد.
  • فاکتور امنیت سرور مجازی از انجایی که فایل های سیستم کاملا مجزا می باشند در مقایسه با هاست اشتراکی امنیتی بیشتر دارند.
  • با توجه به اختصاصی بودن منابع و امکان سفارشی سازی آن فعالیت سایر کاربران بروی سرویس vps تاثیری ندارد.

اجاره سرور مجازی ایران

در خصوص اجاره ی سرور مجازی ایران بایستی یادآور شد که زمانی که این سرور را اجاره می کنید بایستی به ساختاری که این سرورها مجازی سازی شده اند دقت نمایید.

بایستی که در مورد آن از ارائه دهنده ی سرور خود اطلاعات کامل را کسب کنید و سپس نسبت به جستجو به مزایا و معایب ساختار مجازی سازی بپردازید.

حال بایستی به فکر آن باشید که منابع سخت افزاری مورد نیاز برای خرید سرور مجازی و در اصطلاح امکان سنجی جهت اجاره سرور مجازی ایران انجام دهید.

اجاره-سرور-مجازی-ایران
اجاره-سرور-مجازی-ایران

از منابع سخت افزاری می توان رم ، CPU ، سرعت کارت شبکه، هارد مورد نیاز که هر کدام از موارد گفته شده توضیح بسیار مفصل دارند که خارج از بحث این مقاله می باشد.

بایستی در مقاله ای دیگر به صورت مبسوط و مفصل بحث گردد. حال پس از انتخاب منابع سخت افزاری همانطور که پیشتر توضیح داده شد.

در سرور نیاز دارید بایستی نسبت به مکان قرارگیری آن نیز دقت لازم را داشته باشید و بدانید که این بسیار حائز اهمیت است که کاربران شما سایت و اپلیکیشن شما را از چه مکانی و کشوری می خواهند به دست آورند.

سرور مجازی آلمان

در خصوص سرور مجازی توضیحاتی که داده شد برای مکان قرارگیری بایستی این مورد را نیز در نظر بگیریم که سرعت شبکه در کشورهای اروپایی و بحث قیمت گذاری بر روی سرویس ها با توجه به اینکه قیمت سرویس های اینترنتی و ترافیک شبکه بسیار پایین تر از ایران می باشد.

اگر قیمت سرویس برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است مطمئنا سرویس های سرور مجازی خارج از ایران و به خصوص سرور مجازی آلمان در خصوص کیفیت سرویس دهی از لحاظ شبکه ای و کیفیت تجهیزات با قیمت کمتری ارائه خواهند شد. در تمامی انتخاب های موجود تصمیم گیرنده با توجه به انتخاب های حاضر، شما هستید.

خرید سرور مجازی خارج

در خصوص مقایسه ی خرید سرور مجازی خارج و داخل، همینطور سیستم عامل های آن بایستی این نکات زیر را در نظر بگیرید.

با توجه به نیاز های منابع کمتری که سرورهای لینوکسی نسبت به سرورهای ویندوزی دارند. می توان گفت که با توجه به این موضوع از لحاظ قیمتی با سرورهای مجازی ویندوزی بسیار تفاوت قیمت خواهد داشت.

خرید-سرور-مجازی-خارج
خرید-سرور-مجازی-خارج

حال از طریق این توجیه اقتصادی می توان گفت که خرید سرور مجازی لینوکس خارج کشور در صورتی که نیازهای ما را برآورده سازد بسیار مناسب و ایده آل می باشد.

ضمنا دلایل بسیار دیگری را می توان برای انتخاب سرور لینوکسی بررسی کرد از جمله هسته ی پایدار ، امن و کم بودن علاقه ی نفوذ بسیاری از هکرها بر روی سرورهای لینوکسی، دلایل بسیار مناسبی برای انتخاب سرور لینوکسی می باشد از جمله شرکتهای هاستینگ سرور مجازی خارج BLUE HOST را می توان نام یرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *