هر آنچه بایستی در مورد تعرفه سرور مجازی بدانید

سرویس های سرور مجازی با توجه به قیمت گذاری و تعرفه سرور مجازی برای مشتریان عرضه می شود اما بایستی به نکاتی قبل خرید آن توجه کرد برخی از ادعاهای شرکت های هاستینگ با ادعاهای مفتخر بودن با ارائه ی میزبانی و ذخیره سازی سرورهای دیجیتال با کیفیت بالا می باشد و این خود گواهی برای بررسی خدمات و تعرفه سرور مجازی می باشد و یا ادعای یکی از بزرگترین امتیازهای فروش خدمات ما ، قیمت و تعرفه سرور مجازی است.

ممکن است از شما سؤال شود که آیا VPS ارزش این هزینه سرور مجازی و تعرفه سرور مجازی ایران هاست را دارد یا خیر. در نگاه اول شاید به نظر برسد که یک هزینه اضافی برای برخی از مشاغل باشد. با این حال ، روش های بسیاری وجود دارد که VPS در واقع می تواند هزینه های شما را کاهش دهد.

تعرفه سرور مجازی VPS برخی اوقات توسط شرکتهای هاستینگ به صورت ماهانه صورتحساب می شوند، و می توانند در هر مرحله به روز شوند. نیازهای VPS شما ممکن است با گذشت زمان تغییر کند ، سرویسهای منعطف شرکتهای هاستینگ بدان معنی است که می توانید طبق نیاز خود سرویس سرور مجازی استفاده کنید.

البته به شما پیشنهاد می شود شرکتهای هاستینگی را انتخاب نمایید که دارای پشتیبانی قوی باشند و در صورت وجود هرگونه ابهامی قبل از تعرفه سرور مجازی با مشاورین شرکت های هاستینگ تماس بگیرید و سئوالات خود را در مورد سرویس انتخابی خود و تعرفه سرور مجازی انتخابی خود مطرح نمایید.

تعرفه سرور مجازی

دقت کنید که تعرفه سرور مجازی وابسته به طیف جدیدی از برنامه ها که برای افزایش کارایی با ویژگی های اضافی طراحی شده است می باشد، از جمله افزایش حافظه برای ذخیره سازی و انتقال که یکی از مهمترین ویژگی هاست.

  • همانندسازی VPS با ذخیره سه جانبه
  • مجموعه ای از لینوکس و ویندوز VPS
  • برنامه های پرمیوم

بایستی به این موضوع دقت کنید که انتقال میزبانی و ذخیره سازی سرور مجازی خود نیازی به هزینه ندارد و در نتیجه در تعرفه سرور مجازی تاثییری نمی گذارد.

به شما پیشنهاد می شود که مراکز داده و سرورهای داخلی را با راه حل های میزبانی سرور مجازی ، متناسب با نیاز شما و شغل خود توزیع های لینوکس جایگزین کنید و با بهترین هزینه سرور مجازی می توانید کاهش هزینه را در پی داشته باشید.

در تعرفه سرور مجازی دقت کنید که طیف گسترده ای از بسته های  VPSسرور مجازی به شما امکان می دهد گزینه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد ، و تضمین می کند مبلغ زیادی را برای فضای میزبانی VPSسرور مجازی که استفاده نشده است پرداخت نکنید.برای مثال سرویس باورنکردنی با حافظه 192 گیگابایتی با دیسک 4800 گیگابایت و قابلیت انتقال تا 12000 گیگابایت، طرح فوق العاده VPS برای سرویسی جامع است که می تواند تعرفه سرور مجازی مناسبی برای کسب و کار شما باشد.

https://www.ovhcloud.com/en/vps

هزینه سرور مجازی

تعرفه سرور مجازی با  حساب های مدیریت شده

این بسته ها و سرویس های منعطف با دقت طراحی شده اند تا بتوانند برای هر بودجه ای متناسب باشند. راه حلهای VPS شرکتهای هاستینگ برای شرکتهایی در همه ابعاد، برای مثال تجار و شرکتهای کوچک و متوسط ​​ایده آل است.

برای مثال ارائه یک سرویس سرور مجازی مدیریت ، که در طول 24 ساعت و هر روز از سال ، در دسترس می باشد با توافق نامه سطح جدید خدمات اجازه می دهد تا میزبان VPS کاملاً مدیریت شده ، که توسط تیم متخصصین حرفه ای در طی 24/7 مانیتور می شود تعرفه سرور مجازی متفاوت باشد.

خود این فاکتور می تواند در هنگام هزینه سرور مجازی تاثیر بگذارد و برای کاربر هزینه زیادی را صرفه جویی کند.

تعرفه سرور مجازی با حساب های مدیریت شده

این که آیا شما تمام منابع سرور خود را به سرور مجازی VPS مانیتور شده خود اختصاص می دهید و یا از یک سرور VPS برای تکمیل مشاغل خود استفاده می کنید، در نهایت سرویس سرور مجازی VPS باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شوند.

محافظت از داده ها و از دست دادن پیشگیرانه

امنیت سرور مجازی یک نگرانی اساسی برای هر کسب و کار است. کاربران سرور مجازی بیش از هر زمان دیگری نگران خطر سرقت داده ها هستند، می توان گفت بیش از سه چهارم کاربران سرور مجازی، در صورت نقض اطلاعات و امنیت آنها شرکت هاستینگ را سرزنش می کنند از این رو تمهیدات شرکت های هاستینگ برای امنیت سرور مجازی قطعا بروی تعرفه سرور مجازی تاثیر می گذارد.

سرورمجازی vps توسط تعدادی از اقدامات امنیتی محافظت می شود که به منظور اطمینان خاطر کاربران  در هنگام ذخیره اطلاعات آنها ، استفاده از شبکه یا دسترسی به سیستم های آنلاین محافظت می شوند. فایروال همیشه از سرور محافظت می کند و مهاجمان را از بین می برد که فعالیت های مضر و برنامه های مخرب را شناسایی می کند.

تاثیرامنیت سرور مجازی بر تعرفه سرور مجازی

سرویس  سرور مجازی  VPS مانیتور شده این اطمینان را می دهد که تیمی از مهندسان می توانند مشکلات را برطرف سازند و هر زمان که مشکلی رخ دهند با تهدیدات آنرا برطرف کنند، از جمله در هنگام انتقال داده ها هنگام آسیب پذیری سرورها. با داشتن یک  VPS سرور مجازی  ، دیگر نیازی نیست که نگران هزینه و تعرفه سرور مجازی باشید ، زیرا سرور خصوصی اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد.

هر آنچه بایستی در مورد سرور مجازی میکروتیک قبل از خرید سرور مجازی بدانید

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *